Aktualności

Zmiana serwisu sklepu internetowego
28-03-2013

Zmiana serwisu sklepu internetowego

Pragniemy poinformować, że dotychczasowy sklep internetowy został zastąpiony nowym, nowocześniejszym systemem. Zmiana podyktowana była chęcią zwiększenia funkcjonalności, przyspieszenia i uproszczenia procesu zamawiania. Sklep został wzbogacony o wiele dodatkowych funkcjonalności umożliwiających łatwiejsze i dokładniejsze odszukiwanie pożądanych produktów oraz bardzo prosty i czytelny interfejs. Od teraz korzystanie ze sklepu będzie o wiele szybsze i łatwiejsze dla użytkownika.

Wszystkie dane znajdujące się w naszym poprzednim systemie zostaną zarchiwizowane. System ze względu na całościową zmianę wraz z bazami danych nie będzie pamiętał użytkowników zarejestrowanych w poprzednim systemie. Nowy system nie wymaga rejestracji, zamówienia dokonywane są bardzo szybko bez żadnych potwierdzeń itp.

Nowa siedziba firmy od 1.09.2012
01-09-2012

Nowa siedziba firmy od 1.09.2012

Chcieliśmy poinformować, że od dnie 1.09.2012 firma znajduje się pod nowym adresem:

ABCdruku
ul. Westerplatte 17
58-100 Świdnica

Nowa lokalizacja ze względu na większą powierzchnię magazynową pozwoliła na zwiększenie dostępności produktów i ich różnorodność. Dzięki temu zamówienia mogą być realizowane jeszcze szybciej, a odbiór osobisty większości zamawianych produktów natychmiastowy.

Mapa strony | Kontakt | Formy płatności | Regulamin | Pomoc i reklamacje | Dostawa i dostępność